Reklama za pomocą stron bloga

Blog jest całością projektu allokon i wchodzi w skład serwisu ekonINpoland.pl

Jak zareklamować się za pomocą stron bloga?


Skuteczna reklama. Na stronach znajduje się kanał reklamowy, który umożliwi Ci dodanie reklamy w kategorii - "Praca i rekrutacja", w całej sieci Adkontekst.

W celu zamieszczenia reklamy w kanale reklamowym kliknij na „Kup reklamę na zyciowapraca.blogspot.com”. Wyświetli się prosty formularz, który umożliwi Ci przygotowanie treści Twojej reklamy. Wypełnij wszystkie wymagane pola i wybierz jej wygląd.

Zaznacz najbardziej odpowiadające miejsce emisji dla Twojej reklamy. Do wyboru masz trzy możliwości. Skieruj reklamę na:

1. zyciowapraca.blogspot.com
2. Cała kategoria "Praca i rekrutacja"
3. Cała sieć Adkontekst

Następnie sprawdź poprawność Twojej reklamy i dokonaj wyboru formy płatności. Na podany przez Ciebie email, otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na reklamę.

Po zaksięgowaniu należności i akceptacji przez *Adkontekst Twoja reklama będzie emitowana, otrzymasz informację potwierdzającą od operatorów.


Przedstawiona powyżej cena może ulegać zmianą.

*Adkontekst
Adkontekst to największa polska sieć reklamy kontekstowej umożliwiająca emisję reklam na najbardziej opiniotwórczych i renomowanych witrynach polskiego Internetu, takich jak m.in. grupa WP, Onet, Interia, Gazeta.pl, NK.pl, serwisy PolskaPresse, Media Regionalne i setki innych serwisów branżowych oraz hobbystycznych.
Sieć Adkontekst pozwala reklamodawcom na wykorzystanie szerokiej gamy produktów reklamowych, począwszy od boksów tekstowych emitowanych w treści strony poprzez formy tekstowo-graficzne, statyczne grafiki do form typu flash, a kończąc na formach intextowych. Zobacz paletę produktów » AdkontekstBrak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij